Kim jesteśmy

Oficjalnie firma Motors Creator zaczęła istnieć w 2011 roku, jednak jej korzenie sięgają dużo głębiej, w początkach lat 80 ubiegłego wieku. 

Założyciel firmy Konrad Bagnowski w przydomowym garażu jako kilkuletni chłopak zaczynał od rozkręcania dziadkowej WFMki. Potem zaczęły się pierwsze naprawy jak czyszczenie gaźnika, wymiana oleju. Pierwsze zlecenia do naprawy okolicznych 2 kołowych pojazdów sąsiadów.

 A dalej już jakoś poszło…

Zawsze interesowało mnie to co stare, ale miłością do zabytkowych jednośladów zostałem „zarażony” pod salą katachetyczną czekając na lekcję religii. Miałem wtedy może 8 lat.

Były to czasy kiedy to religii nie było jeszcze w szkołach, a chodziło się na nią do kościoła. Przy kościele były garaże „blaszaki”, a jeden z nich wypchany był skarbami: Junak M10, M72 i IŻ 49. Pamiętam wtedy co pomyślałem „chciałbym chodź jednego z nich mieć, ale to niedościgłe marzenie małego chłopca”. Wtedy to narodziła się we mnie miłość do zabytkowych motocykli. To jedna z tych chwil które pamięta się przez całe życie.

Pewnego dnia przyszedł do mnie znajomy żebym naprawił MZ Trophy z ojca kawalerskich czasów, to było moje pierwsze renowacyjne zlecenie. Naprawa przerodziła się w 100% odbudowę i tak się zaczęło. Potem przyszły kolejne motocykle i nastał rok 2011 kiedy to formalnie powstała firma Motors Creator. Po MZ przyszły kolejne motocykle jak Zundapp, BMW, Indian czy Harley i przy tych motocyklach najlepiej nam się pracuje, lecz kochamy nowe wyzwania.

Do dnia dzisiejszego udało nam się zrealizować tysiące zleceń i dać drugie życie setkom motocykli. Opiekujemy się motocyklem Sokół 600 ze zbiorów m.in Muzeum Sybiru w Białymstok.

Nasze motocykle można spotkać na drogach całej Europy i w najlepszych kolekcjach pasjonatów starych dwuśladów.

Zapraszam do współpracy Konrad Bagnowski.