O nas

Motors Creator to firma zrodzona z wrodzonej miłości do techniki, a w szczególności do motoryzacji – starej motoryzacji. Z biegiem lat pasja właściciela Konrada Bagnowskiego przekształciła garaż w profesjonalną „klinikę”, w której motocykle zabytkowe i kolekcjonerskie, pod jego czujnym okiem , przywracane są do dawnej świetności.

W warsztacie MC swój niepowtarzalny blask i sprawność techniczną sprzed lat odzyskują przede wszystkim motocykle marek niemiecich, w szczególności BMW, chociaż przyjmowane są zlecenia na nietypowe marki jak np. Koehler Escoffier czy Monet Goyon. Im starszy i bardziej egzotyczny motocykl tym większy zapał i satysfakcja z odbudowy.

Naszą dewizą jest „walka” o każdy najmniejszą oryginalną część. Dlatego proces renowacji jest niezwykle drobiazgowy i rozpoczyna się od rozebrania motocykla na części pierwsze. Pozwala to na dokładną ocenę ich stanu i wybór tych które będą nadawały się do ponownego montażu.

Brakujące części, których nie można już kupić, są dorabiane na podstawie oryginałów. Cały proces renowacji jest na bieżąco dokumentowany, a właściciel razem ze lśniącym i sprawnym motocyklem otrzymuje dokumentację fotograficzną z historią prac. Prowadzimy również sprzedaż motocykli zabytkowych oraz pomoc w zakupie zabytkowych motocykli.

Motors Creator zapewnia kompleksową renowację motocykli zabytkowych, począwszy od zakupu wymarzonego modelu, skończywszy na wyjeździe z warsztatu w pełni sprawnym motocyklem, który wygląda jakby dopiero co zjechał z linii produkcyjnej.

Warsztat Motors Creator jest praktycznie autonomiczny. Części powierzone przez klientów nie opuszczają murów MC. Dysponujemy własnymi urządzeniami od obróbki strumieniowo ściernej poprzez obróbkę skrawaniem na spawaniu „starego żelaza” i aluminium kończąc. Robimy tylko to na czym znamy się najlepiej. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi – zaufanymi fachowcami. Świadczą oni nam usługi, za których jakość bierzemy pełną odpowiedzialność.

To co robimy – robimy z pasji. Nie wierzysz zajrzyj na naszego bloga i sam oceń.